Kominki nowoczesne

Budujemy także kominki nowoczesne (kominki Spartherm, Brunner) wykorzystując materiały budowlane wysokiej jakości. W naszych realizacjach nie stosujemy wełny mineralnej, ani innych materiałów szkodliwych dla zdrowia. Realizujemy pomysły naszych Klientów, jak również sami służymy pomocą w doborze odpowiedniego paleniska.

Instalujemy kominki i Jotul, Poujoulat w miastach : Konstancin, Piaseczno, Warszawa, Wilanów, Radziejowice.

Dzięki nam możesz mieć bezpieczny kominek w swoim domu! Ze swojej strony proponujemy eleganckie, bezpieczne i solidne kominki brunner w dobrych cenach. Oczywiście w ofercie nie tylko mamy sprzedaż, ale również dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów i serwis. Instalujemy kominki Jotul, obsługujemy: Konstancin, Radziejowice, Wilanów, Piaseczno.

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.

Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy zaproponować Ci kompleksową pomoc. Zadzwoń do nas i spełnij swoje marzenia o kominku w domu.

Jak to robimy?


Prosta i nowoczesna zabudowa z płyt krzemianowo - wapniowych: Kominki Brunner

Wysoka klasa materiałów, perfekcyjna technika i ekskluzywny design. Kominki Brunner charakteryzują się bardzo dobrą jakością.


Aranżacje kominków nowoczesnych :


Nowoczesne paleniska mają zdolność do minimalnej emisji z niewielkim zużyciem paliwa. Przyjazne dla środowiska wydajne i doskonałe. Nowoczesny wyświetlacz graficzny z interfejsem dotykowym i subtelną ramką szkła. W każdej fazie procesu spalania odpowiednio dodane powietrze odgrywa znaczącą rolę.

Schematy wykonania dodatkowej dystrybucji ciepłego powietrza. Lider bezawaryjnych turbin DGP w Europie Poujoulat :

DGP - dystrybucja gorącego powietrza. Odzysk ciepła ze spalin.


Nowości:


Wkłady Kobok z szybą podnoszoną do góry z blendą 3S i szamotem w cegiełkę.

kobok
kobok

©2013 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie icom.media.pl